Fanlarıyla Evlenen Popçular


Hayran olduğunuz ünlü ile evlendiğinizi şöyle bir düşünün… İmkansız mı geldi? İşte hiçbir şeyin imkansız olmadığını gösteren hayranıyla evlenen ünlü isimler.


İşte Megastar Tarkan, yıllar önce yanına fotoğraf çektirmek için gelen hayranı ile tanıştı.


Hayranı Dilek Pınar ile aşk yaşamaya başlayan Tarkan, Pınar ile 2016 Nisan’da dünyaevine girdi. Hatta çiftin şuan Liya adında bir de bebekleri var.


Ünlü şarkıcı Yaşar, eşi Merve Oğuz ile bir kitap fuarında tanıştı. Yaşar karısı ile tanıştığı günü şöyle anlatıyor; ‘Şiir kitabım yeni çıkmıştı, imza günüm vardı. Kız kardeşim de imza gününü kameraya çekiyordu.


Merve kitap imzalattı o anda kameraya alınmış. Sonra hayat bizi yeniden bir araya getirdi. Defalarca karşılaştık ve aşk yıllar içinde ortaya çıktı. Sanırım aşk tesadüfleri gerçekten seviyor.’


Oyuncu Anıl İlter eşi ile sosyal medyadan tanışmış. Anıl İlter’in büyük hayranı olan Merve, İlter’e sosyal medya hesabından defalarca yazmış ve sonunda amacına ulaşmış.


Ebru Şallı’nın eski eşi Harun Tan, Şallı’nın çok büyük bir hayranıymış. Tan’ın düzenlediği bir oyunda tanışmışlar.


Burak Hakkı, eşi Sema Şimşek ile tesadüf eseri tanışmış. Bir davette karşılaşan çift ardından Best Model Of yarışmasında da karşılaşınca araların aşk başlamış.