Hayrete Düşüren İtiraf!

İstanbul’da iş adamı olan Sabri Altunbay’ın 12 kurşunla hayatını kaybettiği olay gündeme oturmuştu. Müge Anlı’nın programında ele alınan olayda Altunbay’ın yasak aşkı büyük bir itirafta bulundu.

İstanbul’da iş adamı Sabri Altunbay’ın evinin önünde 12 kurşunla infaz edilmesi olayı, Müge Anlı’nın programında gerçekleşen bir itirafla açığa kavuştu. Olay şu şekilde yaşandı: Arif-Havva Çatal çifti, kızları Safiye Ünlübaş’ın bulunması için Anlı’nın programına geldi.

İki çocuk annesi 23 yaşındaki kadın aranırken canlı yayına telefon ile bağlanan akrabalarından biri “Safiye kayın biraderi Recep Ünlübaş ile Çorlu’da birlikte takılıyorlar. Bir akrabamızdan 200 bin lira istemişler” şeklinde konuştu. Programa ikilinin beraber çekilmiş bir de fotoğrafını iletti.

KOCAM PATRONUNU EVE GETİRİYORDU

Bunun üzerine Safiye Ünlübaş ve kayın biraderi Recep Ünlübaş önce canlı yayına bağlandı, sonrasında stüdyoya geldi. Söylenenleri kabul etmeyen Safiye Ünlübaş, cinayeti şu şekilde aydınlığa kavuşturdu: Kocam sürekli kumar oynardı. Eve patronu Sabri Altunbey’i getirip duruyordu.

Bir gün yine patronunu getirdi. Sabri bey bana ‘bundan sonra kocanın maaşını sana vereceğim’ dedi.

BANA TECAVÜZ ETTİ, İLİŞKİMİZ OLDU

Kocam da kabul etti. Ben olayı anlayamadım. İlerleyen günler Sabri Bey daha sık eve gelip gider oldu. Bir defasında bana tecavüz etti. Kocama anlatamadım. Sabri beyle ilişkim oldu.

Ardından yaşananlarıkocam da duydu. Bana ‘onu öldüreceğim, seni de boşayacağım’ dedi. Daha sonra Sabri Bey’in öldürüldüğü haberini aldım. Kocam ortadan kayboldu. Ben de hayatından endişelenip kayın biraderime anlattım ve kocamı bulmak için beraber Çorlu’ya gittim.

Bu itiraftan sonra Safiye Ünlübaş ve kayın biraderi Recep Ünlübaş, stüdyoya gelen polis ekipleri tarafından sorgulanmak üzere gözaltına alındı.