Hemşirenin Son Hali

Si-likon mağ-duru hemşire Mer-ve Ke-leş’in dudakları Adana’da bir doktor tarafından yapılan tedavi sonucunda eski haline kavuştu.

Edinilen bilgilere göre, kendisini doktor olarak gösteren bayan kuaförüne dudak silikonu yaptırmasının ardından dudaklarını kaybetme durumu ile karşı karşıya gelen hemşire Me-rve Ke-leş’in dudakları Adana’da bir doktor tarafından yapılan tedavi ile eski haline kavuştu.

Çu-kurova Üni-versitesi Bal-calı E-ğitim ve A-raştırma Ha-stanesinde hemşire olarak çalışan 22 yaşındaki Mer-ve Ke-leş ortalama 11 ay önce arkadaşı aracılığıyla tanıştığı ve internette kendisini estetik uzmanı olarak gösteren bayan kuaförü So-ner G.’ye dudaklarına dolgu işlemi uygulattı.

Azerbaycan’da eğitim aldığını ifade eden So-ner G.’ye önce 500 TL’ye geçici dolgu işlemi uygulatan Keleş, dolgu bir haftada eriyince, bu kez bin liraya si-likon dolgu yapılması için anlaştı. Kliniği tadilatta olduğu için işlemi evde yapacağını belirten kuaför, 12 Nisan Çarşamba günü hemşire Mer-ve Ke-leş’e dolgu işlemini gerçekleştirdi.

İşlemin hemen ardından dudakları şişmeye başlayan ve dudaklarını kaybetme riski ile karşı karşıya gelen Mer-ve Keleş doktora başvurdu. Ke-leş, o günden bu yana hastanede yatıp tedavi gördü.

Si-likon mağduru Ke-leş’in doktoru yaptığı tedavi işlemi ile, düzelmesi zor ve riskli olan dudağı eski haline kavuşturmayı başardı. Bu başarısını da sosyal medya hesabından yayınlayarak, “Mer-ve’nin son durumunu çok soran var. İşte buyrun an itibariyle son durumu bu. Yani bazılarının düşündüğü gibi tekrar aktifleşme durumu olmadı” şeklinde yorumladı.