Hüsnü Çoban’ı Çok Fena Basıldı!

Yapımı Erler Film’in, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise Orhan Oğuz’un oturduğu efsane dizinin kadrosuna ünlü oyuncu Demet Gül katıldı.

Gül, dizide ‘Hüsnü Çoban’ın oturduğu mahalleye yeni taşınan cilveli komşusu ‘Meryem’ karakterine hayat verecek. Hatta Hüsnü Komiser, Gül’le öyle bir basılacak ki; bu cuma izleyicileri gülmekten kırıp geçirdi.

Başarılı oyuncu diziye epey hızlı bir giriş yaptı. Yayınlanan son bölümde Hüsnü’nün evde Meryem’e masaj yaptırırken çocuklarına yakalandığı görülüyor.

Peki Demet Gül kimdir, nereli ve kaç yaşında? Gül daha önce hangi dizi ve filmlerde rol aldı? Gelin Arka Sokak’ların Meryem’inde dair merak edilenlere kısaca bir göz atalım

1982 yılında Almanya’da dünyaya gelen Demet Gül, Falckenberg Schule München Sahne Sanatları Performans Bölümü mezunudur. Başarılı oyuncu özellikle 2014 yılında Ulan İstanbul dizisinde canlandırdığı Maşuka karakteriyle tanıyor.

2016 yaz sezonunda başlamış olan ‘Aşk Laftan Anlamaz’ dizisinde de Tuval karakterini canlandırdı ve dikkatleri üzerine çekti.