Nikah Törenin’de Gelin Şok Oldu

To-kat’ın Zi-le ilçesinde çiftler ni-kah ma-sasında evet demeyi beklerken ge-linin d-amada doğum günü sürprizi, akrabasının “itirazım var” demesi ve ni-kah me-murunun defteri ka-patmasıyla ge-lin adayı hayatının şokunu yaşadı.
Zile ilçesinde belediye nikah salonunda evlenmeye hazırlanan vekil öğretmen Merve Gülsün (28) ve İnfaz Koruma Memuru Bilal Koçer (30) çifti hayatlarının sürprizini yaşadılar.

Ge-lin Gül-sün, damadın doğum günü olması sebebiyle eşine ni-kah öncesi sürpriz yapmak istedi.
Ni-kah me-murunun, “Bu nikahın kıyılmasında tarafımızca yapılan incelemelerde hiç bir engel görülmemiştir” sözlerini tamamladığı anda akrabası içeri girerek gelinden habersiz “İtirazım var, bu nikah kıyılamaz” diyerek pastayı getirmesi ge-lin başta olmak üzere herkesi şaşırttı.

“İtirazım var” diyerek pastayı getireceğinden haberi olmayan g-elin, ne olduğunu anlayamayarak kendi hazırladığı sürprizin şokunu yaşadı.
Herkesin şaşkın bakışları arasında gerçek anlaşılınca da-mat mumları üfleyerek yeni yaşını kutladı.

Çiftler pastalarını keserken yine yapılan organizasyondan haberi olmayan ni-kah me-muru “Bu nikah kıyılamaz” diyerek def-teri kapattı.

Ni-kah me-murunun ikna edilmesiyle nikah kaldığı yerden devam etti.
Ni-kah me-muru gelen misafirlere “Başka itirazı olan var mı?” diye ısrarla sordu.

Da-mat Ko-çer, çifte kutlama yaptıklarını ve çok mutlu olduğunu ifade ederken Ge-lin Gül-sün, nikah öncesi doğum günü kutlamasını kendisinin organize ettiğini ama ni-kaha itiraz yapılarak getirileceğinden haberi olmadığını ve duyunca anlık şok yaşadığını belirtti.

Ni-kah me-muru Fik-ret E-şat, daha önce böyle bir durumla karşılaşmadıklarını belirterek, “Sürprizden haberimiz yoktu. Hakikaten bir mani var şeklinde algıladık ama çok şükür öyle bir durum yokmuş. Gençlerimiz iki mutluluğu bir arada yaşıyor. Kendilerini tebrik ediyorum” şeklinde ko-nuştu.